Wealthy Affiliate

Si te fitosh para online Shqip?Vleresim – Wealthy Affiliate

Hyrje në Wealthy Affiliate

 

Wealthy Affiliate

Unë kam një vlerësim unik të Wealthy Affiliate arsyeja kryesore është që une jam bashkuar kesaj kompanie prej disa kohesh ku nuk dija asgje reth marketingut digjital. Para se të më quani “paragjykim”, më lejoni të shpjegoj pse rishikimi im i Wealthy Affiliate do të shërbejë për t’ju sjellë dobi.

E para , unë kam njohuri si askush tjetër në atë që është Wealthy Affiliate, pasi jam bashkuar ne, komunitetin më inovativ të biznesit në internet.

E dyta,Nëse jeni një idiot ose ju pëlqen të bëni spam, nuk do të jeni të mirëpritur brenda komunitetit. Nëse po kërkoni të fitoni para në internet, të lidheni me kolegë sipërmarrës, të merrni ndihmë dhe të ndihmoni të tjerët dhe të mësoni një ton nga 1.000 ekspertë në WA, do të jetë shtëpia juaj e re.

Një gjë që do ta gjeni unike në WA është se Carson Kyle , bashkëthemeluesit jane shumë aktivë brenda komunitetit… në baza ditore. Ju madje do ti gjeni atje (nganjëherë në mëngjes herët) duke ndihmuar njerëzit që të zhvillojnë fushatat e tyre, të veprojnë në uebfaqe ose t’i çojnë bizneset e tyre në drejtimin e duhur.

 

Vleresim i kompanise Wealthy Affiliate

Emri: WealthyAffiliate
Uebsajt: www.WealthyAffiliate.com
Çmimi: Anëtarësimi fillestar, 0 $ (Bashkohu këtu)
Çmimi: Anëtarësimi Premium, $ 49 / muaj OSE $ 495 / vit (Bashkohu Këtu)
Pronarët: Kyle & Carson
Renditja e përgjithshme: 98 nga 100
Për kë është: Fillestar – Expert

 

Te jesh një bashkëpunëtor ne Wealthy Affiliate ka kuptim!?

Nëse jeni në këtë rishikim, ka shumë të ngjarë që ju interesojnë disa gjëra. Të mësuarit se si të krijoni një biznes të suksesshëm në internet, atëherë të jeni në gjendje ta bëni atë në të vërtetë. Platforma në Wealthy Affiliate do t’ju lejojë ta bëni këtë, pavarësisht nga prejardhja juaj, njohuritë tuaja teknike ose përvojat tuaja. 🙂

Këtu janë disa nga më të zakonshmet

• Klasat e Trajnimit Javor Drejtpërdrejt

• Periudhat e pyetjeve dhe përgjigjeve

• Klasa të organizuara (për tema specifike)

• Diskutime ndërvepruese

• Trajnim Video, Trajnim Tutorial

• Kurse të bazuara në detyra

 

Duket si shumë e drejtë? Sepse është Ka mbi një mijë (1.000) module të fuqishme trajnimi brenda Filialit të Pasur, në thelb çdo Klasë zbulon një model krejtësisht të ndryshëm të biznesit në internet që mund të përdoret për të gjeneruar të ardhura me kohë të plotë në internet.

Dhe kjo është vetëm disa nga përfitimet për të qenë një anëtar i Wealthy Affiliate. Ju gjithashtu merrni ne perdorim te  mjetet që ju duhen për të drejtuar një biznes të suksesshëm në internet

Mjetet dhe shërbimet brenda Wealthy Affiliate ju ofrojnë një “Set veglash” të fuqishëm për të përmbushur të gjitha hulumtimet, shkrimet dhe faqen tuaj në internet

Pozitivet” që njerëzit i duan për WA.

• Fillimi i Trajnimit (procesi është plotësisht i thjeshtëzuar!)

 

Lehtësi për të ndërtuar faqet e internetit!

ndërtimin / aplikacionet e Hosting për biznesin tuaj. Përfshirë në zonën e anëtarëve është:

Fjala kyçe dhe Mjeti i Kërkimit të Konkurrencës SEO

• 30 ndertime per faqe në internet website

• Konkurrencë e ulët, Lista e fjalëve kyçe të zgjedhura nga SEO per faqet tuaja ne internet

•  mbajtja e pakufizuar e HOST (Anëtarët Premium)

• Akses në mbi 4,100+ template/ tema të faqeve të internetit

• Mundësia për të shtuar mbi 65,000 shtojca të ndryshme (shtesa funksionesh) në faqen tuaj të internetit

• Shkrimtari i Shpejtë, përmbajtja juaj “shok”

 

Sapo të hyni në WealthyAffiliate ju nuk duhet të shqetësoheni për mjetet dhe shërbimet që duhen për të drejtuar biznesin tuaj. E GJITHA është e përfshirë, me të vërtetë është e vetmja platformë biznesi online “gjithë përfshirëse

Duhet që një komunitet të krijojë një

Mbështetje nga pronaret PERSONALISHT. 🙂

Drejtpërdrejt, Biseda supporting  24/7/365

• Diskutime ndërvepruese

• Periudhat e drejtpërdrejta të pyetjeve dhe përgjigjeve

• Mbështetje private 1-në-1 me Pronarët.

• Aksesi privat tek ekspertët e komunitetit

Ju kurrë nuk jeni vetëm dhe nuk do të ndiheni kurrë sikur jeni në “errësirë” siç do të bëni me pothuajse çdo shërbim tjetër ne platformat e tjera.

Disa njerëz edhe sot e kësaj dite e kanë të vështirë të besojnë se Pronari, CEO dhe themeluesi, merr kohë për t’i ndihmuar njerëzit të ndertojne suksesin.

Eshtë një realitet brenda WealthyAffiliate sidoqoftë, pronaret jane atje për të ndihmuar njerëzit. Me mbi 10 vjet përvojë, kane shumë gjëra për të ndarë dhe shumë njohuri që do t’ju ndihmojnë të shpejtoni rrugën tuaj drejt suksesit.

 

Çfarë lloj pune do të bëni në Wealthy Affiliate?

Kam shumë pyetje rreth “çfarë do të bëj për të fituar para në WealthyAffiliate?”. Ka shumë gjëra që mund të bëni për të fituar të ardhura në internet, në fakt, ka 100 mënyra të ndryshme që mësohen brenda WA. Sidoqoftë, unë dua t’i thjeshtësoj gjërat për ju, kështu që me pak fjalë, kështu funksionon.

Së pari këtu paraqitet një diagram ndarje i procesit.

•Kur bashkoheni, ju jepen dy mundësi. Ju ose mund të ndiqni pasionin tuaj, mbase ju pëlqen të ndihmoni njerëz me kujdes të lëkurës ose futboll fantastik, ose çfarëdo që dëshironi.

 

Ka MILIONA udhëzime të mundshme që mund të drejtoheni dhe ju mund ta zgjidhni atë si drejtimin tuaj. Kjo do të jetë pika juaj e fillimit dhe kursi fillestar i trajnimit do t’ju tregojë se si mund ta merrni pasionin tuaj dhe ta ktheni atë në një biznes me kohë të plotë brenda botës në internet.

Nëse nuk keni një pasion apo profesion, ose dëshironi që ne të zgjedhim një për ju, atëherë edhe kjo është në rregull.

Ky trajnim është një shëtitje e plotë, duke filluar nga kockat e zhveshura dhe nuk ka përvojë të nevojshme.

Pra, në thelb, ju do të mësoni të merrni pasionin tuaj dhe të krijoni një biznes në internet. Fillon me një uebfaqe të ngrohtë dhe do të përfundojë me fitimet tuaja në një larmi mënyrash nga ajo faqe në internet.

 

Kjo mund të jetë përmes promovimit të programeve partnere, reklamave, ose ndryshe. Nëse doni një shpjegim më të thelluar, shkoni te postimi im “si funksionon fitimi i parave në internet”.

  • VERDIKTI: Krejtësisht i LEGJISHEM

Nëse dëshironi të lini shqyrtimin ose përvojën tuaj personale te WA ose keni ndonjë pyetje, ju lutemi, lini ato më poshtë. Unë do të doja të dëgjoja reagimet tuaja!

  • Planet e Çmimeve të Filialit të Pasur
  • Filiali i Pasur ka dy pikë çmimi anëtarësie:
  • Anëtarësia e startuesit, $ 0 (Bashkohu këtu)
    Anëtarësimi Premium, 49 dollarë në muaj / 495 dollarë në vit (Bashkohu këtu)

$ 0 duket shumë e mirë për të qenë e vërtetë, por kjo deklaratë do të ishte plotësisht e gabuar … dhe unë do ta shpjegoj pse.

Kur të bashkoheni me Starter, do t’ju jepet qasje e menjëhershme në komunitetin e WealthyAffiliate. Kjo përfshin qasjen në bisedë të drejtpërdrejtë, mbi 500 module trajnimi, 3 klasa, krijimin e rrjeteve, komentimin, 2 faqe në internet falas, hyrjen në mjetin e fjalës kyçe SEO.

 

Në fakt, unë ju inkurajoj të filloni falas. Unë do të preferoja të shikoja “shih për veten tënde“, shumë para se të të duhet të investosh ndonjë nga paratë e tua.Une ashtu kam filluar ne fillimet e mia ku nuk dija cfare eshte interneti.

Të them të drejtën, nuk ka asnjë shërbim ose platformë tjetër në industri që të mund të konkurrojë me anëtarësimin FALAS të Filluesit të Wealthy Affiliate, përveç:

Premium WealthyAffiliate. Kjo është platforma e vërtetë “all inclusive” nëse jeni të interesuar edhe nga larg për një biznes në internet.

Premium Affiliate Premium u krijua për të hequr të gjitha “kostot” e tjera që zakonisht duhet të shqetësoheni gjatë aktiviteteve tuaja të përditshme.

Tarifat e bezdisshme të pritjes, tarifat e bezdisshme për mjetet e fjalëve kyçe, tarifat e krijuesve të faqeve të internetit, pagesa për ndihmë dhe këshillim të punësuar, mjete për të shkruar, domain, ngjarje të drejtpërdrejta, kërkimi i palodhur i rrjetës për përgjigje të pyetjeve tuaja dhe marrja e qasjes në trajnimin e DREJT – të gjithë ata gjërat janë zhdukur brenda Premium Affiliate Premium në një çmim të vetëm të ulët.

Unë gjithmonë them se pasi të keni Premium ne WA nuk do të blini kurrë më një libër tjetër feje, mashtrim në internet ose kurs të shtrenjtë në internet. E kam fjalën!

Absolutisht GJITHÇKA që ju nevojitet është në WA, duke përfshirë ndihmën e ekspertit 1-në-1 nga live support, dhe ekspertët e gather tju ndihmoje te ngrini bisnesin tuaj online nga 0.

Ju kurrë nuk do të mashtroheni përsëri në internet nëse jeni një anëtar Premium në WA, unë mund t’ju siguroj për këtë.

 

Opinioni im Final + BONUS Special!

Bashkohuni me fillestarin, është 0 dollarë. Ju mund të ktheheni ne WA dhe të ankoheni bërtisni nëse nuk ju pëlqen (seriozisht).

Dhe e përmenda që ishte falas? Unë dua që ju të më bëni një premtim megjithatë nëse bashkoheni që do të konfiguroni llogarinë tuaj.

Bashkohuni në WealthyAffiliate, është 0 $. Merrni trajnimin falas 10 ditor !

Si të pretendoni bonusin tuaj

Kur të bashkoheni me llogarinë tuaj fillestare FALAS,=> ketu<= unë do t’ju ofroj një bonus nëse vendosni të bëheni anëtar PREMIUM në 7 ditët e para (përfshirë një zbritje prej 59%).

Kur të krijoni llogarinë tuaj në WA unë do të kontaktoj personalisht në profilin tuaj me “përshëndetjen” time dhe disa informata më shumë rreth WA, si të merrni ndihmë nga unë dhe si të kërkoni bonusin tuaj.

Ju kurrë nuk do ta dini se çfarë keni humbur gjatë gjithë këtyre viteve derisa të shkelni brenda në Wealthy Affiliate , me besoni krijova 3 website interneti per 15 dite pasi ju bashkova WA.Ne Wealthy Affiliate meson gjithcka hap mbas hapi se si te behesh Affiliate Marketer i suksesshëm ne boten virtuale online.

Pasqyrë e Përmbledhur

Emri: Affiliate e Pasur
URL e faqes së shitjeve: http://www.wealthyaffiliate.com
Pronarët: Kyle & Carson
Renditja ime e përgjithshme: 98 nga 100 pikë
Lexoni Dëshmitë e Vërteta: LEXONI SHQYRTIMET

Histori Suksesi (Fjalë për fjalë)

A keni pasur ndonjëherë nevojë për ndihmë me diçka dhe keni përfunduar duke shkuar në Google dhe duke kërkuar ndihmë. E di se si ndihesh.

Kur bëhet fjalë për të fituar para në internet dhe duke u përpjekur të krijoni një biznes të suksesshëm, është mirë të dini se mund të merrni ndihmë kur keni nevojë për të … dhe t’i merrni në kohën e duhur.

Kjo është ajo që ju merrni në WEALTHY AFFILIATE me sistemin e mbështetjes së drejtpërdrejtë, të komunitetit dhe 24/7. Ka shumë lloje të ndryshme të mbështetjes të ofruara ne WA.

Trajnim video, trajnim tutorial, trajnim në klasë dhe kurse

• Mbyllni 700,000 anëtarët e komunitetit HELPFUL

• 13+ klasa të plota, ndërvepruese

• Ndihmë Jetojnë dhe Ndërvepruese (madje në 2 të mëngjesit!)

• Një faqe falas, e dizenjuar bukur

Strehim i Sigurt dhe i Shpejtë i Artit

• Aksesi tek Ekspertët e Industrisë dhe Milionerët

• Një mjedis i rreptë pa spam.

• Plotësisht FALAS për të filluar! (pa kapje)

E fundit është e madhe për shumicën. Jo vetëm që ju merrni qasje në të gjitha këto, ju mund ta bëni këtë pa ndonjë kosto.

Ky është programi i vetëm në industri që e bën këtë dhe ekziston një arsye e mirë për të …

 

Për çfarë niveli aftësie ështe Wealthy Affiliate?

Wealthy Affiliatei përshtatet të gjitha niveleve të tregtarëve dhe sipërmarrësve, nga një fillestar i ri tek dikush që drejton një biznes tashmë të suksesshëm dhe dëshiron ta shkallëzojë atë në një nivel krejt të ri.

Kur të keni aksed në zonën e anëtarëve, ju do të zhyteni shpejt në komunitet dhe aktivitetin brenda komunitetit.

Pra, me një fjalë, të gjithë. Të gjitha nivelet e ekspertizës, çdo moshë, çdo vend. Ai gjithashtu funksionon si një sharm në telefonin tuaj celular, kompjuterë tabletë (unë shpesh përdor WA nga iPad-i im!)…

Dhe ose sigurisht çdo laptop / desktop. Kudo që keni një lidhje në internet, ju mund të ndërtoni biznesin tuaj, të merrni trajnime ose të merrni ndihmë brenda WA.

Ju mund të filloni një biznes nga e para, dhe të ndërtoni diçka me të vërtetë thelbësore në internet.

Wealthy Affiliate është një komunitet i të gjitha formave dhe madhësive, nga të sapoardhurit që kanë filluar që ditën e tyre të parë te ekspertët që kanë drejtuar biznese me kohë të plotë për 10-15 vjet (me të cilët do të jeni në gjendje të komunikoni me minutën kur bashkoheni) .

Trajnim dhe mjete të pasura të bashkëpunëtorëve

Trajnimi është gjithëpërfshirës, ​​i organizuar dhe aktual brenda Platformes,.Ekziston trajnim për të gjitha nivelet e ekspertizës, përfshirë trajnime edhe për personat më të përparuar. Trajnimi ofrohet në formate të ndryshme:

perfekt, asgjë nuk është perfekte. Kur e dini që nuk do të jeni kurrë perfekt, kjo ju jep diçka për të punuar drejt apo jo? Sinqerisht e di se ku na mungon, ku jemi të shkëlqyeshëm dhe çfarë bëjmë mirë.

Së fundmi, më intereson ajo që mendoni dhe më intereson të ndihmoj njerëzit. Për shkak të kësaj, unë dua që ju të ofroni komentet tuaja poshtë këtij rishikimi nëse keni ndonjë gjë për të thënë për Platformen WealthyAffiliate, të mirë dhe të keqe.

Unë nuk jam mashtrues dhe dua të provoj realitetin e këtij rishikimi, por duke e vendosur këtë atje.

Ju komentoni, unë përgjigjem. 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *